הורים טריים? כך תעצבו את חדר התינוק בסטייל

0
950
קרדיט: geffendesign.com

תינוק חדש אשר נכנס לחייכם הינו ברכה גדולה הכוללת התרגשות עצומה, אך יחד עם זאת מהווה שינוי משמעותי הן בחייכם והן בנראות ביתכם. התינוק חדש בחיינו עלול להוביל ל"באלגן" ולכן מומלץ ורצוי על מנת לשמור על חלל הבית נקי ומסודר, להעניק לתינוק חדר ייעודי משלו בו תמוקם העריסה, ארונות הבגדים והמשחקים לתינוק, משטחי ההפעלה והמשחק ועוד. הורים טריים רבים מעוניינים לעצב את חדר התינוק בצורה מעניינת, ייחודית, וכמובן מספקת דרכי עיצוב הנעימים עבור התינוק. גפן עיצובים, הינה חנות אינטרנטית המתמחה בשדרוג ועיצוב חדרי תינוקות, ויחד נדון בכתבה זו על הדרכים הקלות, לעצב חדר תינוקת נעים, יפה ומיוחד. 

עיצוב חדרי תינוקות- כל הטיפים וההמלצות

כאשר אנו מדמיינים את הליך עיצוב חדר התינוק, אנו ישר חושבים על צביעת הקיר בחדר בצע ורוד לבנות, או תכלת לבנים (כפי שנהוג בסרטים), אך למען האמת מדובר בסגנון עיצוב מיושן ביותר אשר מצריך עבודה מיותר של צביעת קירות.

להלן מספר טיפים לעצב את החדר התינוק בקלות וללא מאמץ וכמובן בסטייל:

מדברות קיר- הדרך המהירה לתת צבע, רוך, וחיים לחדר התינוק מבלי לצבוע את קירות החדר, היא באמצעות הדבקת מדבקות. בחרו קיר אחד מרכזי בחדר והדביקו מדבקות דקורטיביות ייעודיות לחדר התינוק ( עיגולים בצעוניים בצבעי פסל עדינים, דמויות מצוירות ועוד). אך אם אתם באמת רוצים לעצב אחד תינוקות ייחודי ומעניין מומלץ לרכוש מדבקות קיר בעיצוב אישי של דמויות, חיות או צבע שיתאים לכם לחלל החדר, ולמקם מדבקה זה במרכז החלל או מעל עריסת התינוק.

הוסיפו תמונות צבעוניות ועדינות- היום ניתן להזמין תמונות ממוסגרות ייעודיות לחדרי תינוקות שיכולות להיות כתעודות לידה מעוצבות, שטיחים או מדבקות.

מומלץ למקם  את התמונות בקיר שונה מהקיר עליו מודבקות מדבקות הקיר, על מנת לא ליצור "עומס" בקיר אחד ו"ריקנות" בשאר הקירות. דרך מומלצת מאוד לעיצוב קיר עם תמונות  היא באמצעות  תעודת לידה מעוצבת אשר יכולה גם לשמש כמזכרת בעוד מספר שנים מתקופה זו .

הוסיפו טקסטיל נוי- על מנת להוסיף רכות ונועם לחדר התינוק מומלץ להוסיף טקסטיל נוי. כסו את החלונות בחדר בווילונות בגוונים בהירים (לבנן, ורוד עדין וכדומה). מומלץ להוסיף דובונים גדולים או פופים על הרצפה, ובנוסף שטיח עגול לחדר ילדים בעיצוב המתאים לחדר תינוק.

הדרך הקלה לעצב חדרי תינוקות

דרך קלה לעצב את חדר התינוק בצורה מהירה, ללא מאמץ, וכמובן בהרבה סטייל היא באמצעות החנות גפן עיצובים, המספקת שלל אביזרים עיצוביים לחדר התינוק. לפרטים נוספים היכנסו לאתר: https://geffendesign.com/

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here