צילום הריון – לשמור על הזיכרון

0
1983
צילום הריון - לשמור על הזיכרון

הריון הוא תהליך מרגש שמשאיר זיכרון שונה אצל כל אישה. נשים רבות בוחרות לשמור את זיכרון התקופה באמצעות צילום הריון שמנציח את הרגעים המרגשים וההיריון המתפתח. צילום הריון אינו דבר השמור רק לנועזות שבינינו! היום נשים רבות בוחרות בדרך זו ובאמצעות צלמות מקצועיות המתמחות בצילומי הריון מתעדים את הרגעים היפים בהריון שלך.

קיימים מספר מקומות העוסקים בצילומי הריון בסטודיו, שם מקבלות הנשים חוויה אינטימית ומרגשת, עם בן הזוג או בלעדיו. אז איך זה עובד? רוב הנשים אינן דוגמניות ולא רגילות להצטלם, ובכל זאת מעוניינות בזיכרון מתועד באופן מקצועי של תקופת ההיריון. לכן בסטודיו לצילום המיועד בדיוק עבור צילום הריון מאפשרים לאישה לבחור יחד עם הצלמים המקצועיים את סגנון הצילום אליו היא מתחברת, ואת הביגוד והאקססוריז איתם היא רוצה להצטלם. הצלמים (לרוב צלמות) ינחו אותך לאורך התהליך עד שתרגישי טבעית ומשוחררת.

התאורה בסטודיו לצילומי הריון היא בדר"כ רכה ומחמיאה, וקיימת חשיבה מעמיקה על מגוון רקעי הצילום אשר ידגישו את יופיו הטבעי של גופך. נשים רבות מרגישות לא בנעים עם הבטן התופחת והמימדים הגדולים, והצילומים עוזרים להן להרגיש בנוח עם עצמן ועם גופן באמצעות תמונות הריון מחמיאות.

התוצר הסופי של צילומי הריון אינו לגמרי טבעי, שכן התמונות בדרך כלל עוברות עיבוד מקצועי וליטוש בו מחליקים את עור הבטן ועור הפנים, מעלימים סימני מתיחה וכתמים ובאופן כללי משפרים את התוצאה הסופית של התמונה. הכול כדיי להעניק לך את התמונות המושלמות מתקופת ההיריון.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here